+420 380 602 200 info@kvalitex.sk
Vyberte kategórii magazínu
Predstavujeme novú kolekciu obliečok Kvalitex

Ako každý rok aj tento sme podľa ohlasu našich zákazníkov vybrali najlepšie a najžiadanejšie vzory posteľných obliečok. A podľa najobľúbenejších kúskov sme zostavili novú kolekciu posteľnej bielizne, hlavne obliečok.

Kalendár06. 08. 2020

 Naprieč celým naším sortimentom a všetkými súčasnými kolekciami sme obmenili minimálne tridsať percent všetkých vzorov, aby sme stále držali krok s dobou a modernými trendmi. 

Na novej kolekcii pracujeme v priebehu takmer celého roku. A aj napriek tohtoročnej ľahkej odbočke k výrobe nanovlákenných rúšok stále myslíme na to, že takmer 30 % dňa strávi človek v lôžkovinách. Preto sa snažíme, aby sa tento nemalý podiel života strávil príjemne.

Elegantný satén

Zatiaľ najobľúbenejšou novinkou tohto roka sú saténové obliečky s prúžkom, ktoré vynikajú elegantným vzhľadom. Vďaka veľmi jemnej bavlnenej priadzi a vysokej hustote tkaniny sú saténové obliečky veľmi príjemné na dotyk. Keď ich začnete používať, ťažko budete hľadať príjemnejší materiál.

Nevšedne zaujímavé sú saténové prestieradlá so vzorom. Vzory prestieradiel vyberáme tak, aby ladili s obliečkami a boli krásnym spestrením každej spálne.

Obliečky z francúzskej Provence a príprava na Vianoce

V kolekcii obliečok Provence sme rozšírili kombináciu rôznych vzorov a farieb a s jemnými kvetinami sme spojili elegantné prúžky. Máme radosť, že aj táto novinka si našla svojich priaznivcov a už dnes patrí k obľúbeným kúskom.

V súčasnosti už pripravujeme novú vianočnú a zimnú kolekciu. Môžete sa tešiť na nové flanelové obliečky a samozrejme nebudú chýbať ani vianočné vzory. Viac vám zatiaľ neprezradíme. :)

Veríme, že vám naše výrobky budú aj naďalej spríjemňovať spánok. Ďakujeme za vašu priazeň.