+420 380 602 200 info@kvalitex.sk
Vyberte kategórii magazínu
Aktuálne trendy vo vašej spálni

V spálni trávime značnú časť života a každý je rád, keď si v posteli môže odpočinúť a cítiť sa dobre. Ak posteľ navyše dobre vyzerá, je to príjemný bonus.

Kalendár05. 11. 2020

Štýlové a vkusné obliečky potešia pohľad vás i vašich návštev.

Nie nadarmo sa vraví, že v jednoduchosti je sila. Platí to aj pre posteľné obliečky. Trendy modernej doby sa vracajú k základným prvkom a domnienky sa stávajú skutočnosťou.

Sila jednofarebných obliečok

Ani my nechceme ostať pozadu a nechali sme sa inšpirovať súčasnými trendmi. Preto sme v minulom roku zaradili do našej ponuky jednofarebné bavlnené obliečky, ktoré mali u našich zákazníkov ohromný úspech.

Veľká obľúbenosť jednofarebných obliečok viedla k ďalšiemu kroku – saténovým obliečkam s jemným prúžkom, ktoré u nás nájdete v mnohých farbách. Obliečky z bavlneného saténu sú veľmi príjemné na dotyk, až prekvapivo jednoduché na údržbu a navyše pôsobia luxusným dojmom.

Jednoduché a praktické

Všetky jednofarebné obliečky so zipsovým uzáverom máme štandardne na sklade. Nevyhovuje vám? Pre záujemcov dokážeme vyrobiť aj zapínanie hotelového typu, teda s tzv. hotelovým vreckom. To oceníte najmä v ubytovacích zariadeniach, pre jednoduchú a rýchlu manipuláciu s obliečkami.

Bavlnené obliečky sú síce lacnejším variantom, ale vysoká hustota dostavených priadzí zaistí veľkú pevnosť materiálu, a to aj pri častejšom praní.

Ďalšou výhodou bavlnených obliečok je vysoká hrejivosť a zároveň vzdušnosť. Na rozdiel od syntetických tkanín totiž obliečky z prírodnej bavlny nevytvárajú takzvaný skleníkový efekt a vy tak budete môcť pokojne a nerušene spať celú noc.