+420 380 602 200 info@kvalitex.sk

V prvom rade by sme Vás chceli privítať na našich webových stránkach a budeme potešený, keď Vám veľmi pomôžu pri výbere vhodného bytového textilu.

Naša spoločnosť Kvalitex prevažne vyrába lôžkoviny, ale v skutočnosti plníme všetky dopyty a priania svojich zákazníkov. Našimi zákazníkmi sú špecializované obchody s bytovým textilom, hotely, penzióny, ale aj všetky zdravotnícke a ubytovacie zariadenia. Vďaka vysokej kvalite zvolených materiálov a vhodným technologickým operáciám výroby získavajú produkty pod svojou značkou Kvalitex vlastnosti vysokého tepelného aj omakového komfortu pre Vaše telo a pokožku.

Je potrebné, aby sme si všetci uvedomili, že každý trávime spánkom skoro až 30% svojho života a je to jediný odpočinok, ktorý je pre nás nenahraditeľný. Z týchto dôvodov je potrebné vyberať lôžkoviny, kde materiály, dotýkajúce sa pokožky, sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú hrejivé, splývavé a príjemné na omak. Výplňovými materiálmi rozumieme vysoko kvalitné duté vlákno (ne žiadnu náhradu), ktoré splnia tepelné požiadavky všetkých zákazníkov. Toto duté vlákno je ľahké na údržbu a vďaka tomu je šírenie baktérií vo Vašom lôžku značne obmedzené.

Aspoň tri krát za rok sa snažíme prinášať novinky a to ako desénové tak aj produktové. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktoch alebo tu na info@kvalitex.sk.

Prajeme Vám príjemne strávené chvíle v našom internetovom obchode a webových stránkach a pevne veríme o Váš záujem o české výrobky.

 

 

Prezerali ste si 0