+420 380 602 200 info@kvalitex.sk
Vyberte kategórii magazínu
Oblečte spálňu do obliečok s vianočným motívom

Vianočné sviatky sú nepochybne najobľúbenejšími sviatkami a s nimi sa pochopiteľne spája nielen pečenie vianočných cukroviniek a nákup darčekov, ale aj výzdoba domovov a nákup vianočných dekorácií, ktoré rovnako ako iné tovary podliehajú módnym trendom. Konečný výber však záleží na osobnom vkuse a tiež na rodinnej tradícii. V posledných rokoch Vianoce prenikli aj do spální a obliečky s vianočnou a zimnou tematikou čoraz sú obľúbenejšie.

Kalendár04. 10. 2019

Vianoce v Kvalitexe

Naša firma Kvalitex nadväzuje na dlhoročnú tradíciu textilnej výroby v južných Čechách, obliečky vynikajú predovšetkým tradičnými a decentnými vzormi, čo sa odráža aj v sezónnej ponuke posteľnej bielizne, ktorú sme pre pripravili pre tohtoročné Vianoce.

Typické vianočné farby sú dané už dávno. Červená, zelená a biela patria medzi stálice, ale samozrejme sa objavujú aj „trendové“ farby, ktoré cielia nielen na mladšiu generáciu. Naša zimná ponuka preto obsahuje okrem tradičných farieb aj čoraz modernejšiu šedú a modrú. Materiály na výrobu obliečok volíme vždy vysokokvalitné, najmä kolekcie bavlnených obliečok DELUX vynikajú veľmi jemnou tkaninou s vysokou hustotou jemnej priadze.

Vianočné trendy

Pri vzoroch sme sa držali jednoduchých, ale moderných motívov. Obľúbené hviezdy a vločky dodajú spálni sviatočnú atmosféru. Vyberať môžete z niekoľkých farebných kombinácií a domov tak doladiť do posledného detailu, napríklad aj pomocou dekoračných obliečok na vankúše.

Ak ste milovníkmi flanelových obliečok, určite si zamilujete novinku SANTA, ktorá je inšpirovaná zahraničnými trendmi. Mäkký a hebučký flanel zaistí nenahraditeľný pocit tepla nielen počas vianočných sviatkov, ale celého zimného obdobia.