+420 380 602 200 info@kvalitex.sk
Vyberte kategórii magazínu
Predstavenie novej kolekcie – Kvalitex 2022/2023
Kalendár07. 07. 2022

Trendy a inšpirácie v interiérovom dizajne sledujeme neustále, počas celého roka. A na konkrétnych novinkách v našej ponuke sme pracovali už od januára a vybrali sme tie najlepšie kúsky, ktoré vás určite potešia.

 

Poznajte všetky kolekcie obliečok

 

Na naše stále kolekcie, ako je Standard, Delux, Provence a Luxury collection, úspešne nadviazala nová kolekcia Nordic. Dovoľte nám preto krátke zhrnutie a predstavenie našich kolekcií.

 

  • Standard collection – jednofarebné bavlnené obliečky.

  • Delux collection – vzorkované bavlnené, krepové a flanelové obliečky.

  • Provence collection – vzorkované bavlnené obliečky inšpirované motívmi z juhovýchodného Francúzska.

  • Luxury collection – vzorkované aj jednofarebné obliečky z bavlneného saténu inšpirované najnovšími modernými trendmi z bytových interiérov.

  • Nordic collection – pastelové farby použité v jednoduchých vzoroch inšpirovaných škandinávskym štýlom.

 

Samozrejme, že myslíme aj na deti, preto máme v ponuke stále obľúbené Teenager a Baby collection.

 

Teenager collection je určená hlavne pre vekovú skupinu 3- až 15-ročných, ale určite si v nej nájdu svoje obľúbené obliečky aj ďalšie vekové kategórie.

 

U Baby collection sme sa zamerali hlavne na šetrnú potlač a príjemné a upokojujúce pastelové farby. A pretože ani dospelí nechcú zostať pozadu, ale zladiť svoje obliečky s detskou postieľkou, aj u nich získavajú vzory na popularite.

 

Doplnky do spálne i celého interiéru

 

K posteľnej bielizni neodmysliteľne patria dekoračné obliečky na vankúše, ktoré doplnia nielen vašu spálňu, ale môžu ozvláštniť aj sedaciu súpravu v obývacej izbe alebo akúkoľvek inú časť domácnosti alebo kancelárie.

 

Nemenej dôležitým doplnkom posteľných obliečok sú prestieradlá. Pri nich sa môžeme pochváliť okrem štandardných kolekcií (z froté, jersey alebo bavlneného plátna) aj čoraz populárnejšou kolekciou prestieradiel z bavlneného saténu, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk, pekné na pohľad a navyše sa v nich v lete nebudete tak potiť a pri chladnejšom počasí vám zas nebude zima.

 

Napínacie prestieradlá vyrábame s gumou zašitou po obvode prestieradla a zakladáme si aj na vysokej kvalite materiálu a precíznom vyhotovení. Pretože kvalita a spokojní zákazníci sú pre nás na prvom mieste.

 

V spoločnosti Kvalitex sa snažíme neustále vnímať a sledovať potreby našich zákazníkov. S našimi zákazníkmi neustále komunikujeme a samozrejme vnímame aj negatívne reakcie. Z týchto niekedy veľmi užitočných reakcií si vezmeme ponaučenie a prihliadneme na ne pri tvorbe nových kolekcií.

 

Veríme, že si z našej ponuky 2022/2023 vyberie naozaj každý, pretože naším hlavným cieľom je spokojný zákazník.