+420 380 602 200 info@kvalitex.sk
Vyberte kategórii magazínu
Začínate s príchodom sychravého počasia rozmýšľať o zakúpení novej zimnej prikrývky a vankúša?

Zima už klope na dvere a v našich spálňach sa pri pravidelnom vetraní začína trochu ochladzovať. Patríte k tým, ktorí každý večer pred spaním pridávajú teplotu v spálni si alebo nasadzujú teplé ponožky?

Kalendár18. 11. 2021

Nebolo by lepšie stúliť sa do teplej zimnej prikrývky a hlavu si položiť na mäkký vankúš? Ak na obe otázky odpoviete súhlasným áno, máme pre vás zopár tipov. Pomôcť vám môžu zimné prikrývky a vankúše Kvalitex.

Základom nerušeného spánku je vhodná prikrývka

Neviete si rady s výberom zimného vybavenia spálne? Poďme si predstaviť jednotlivé druhy zimných prikrývok z našej ponuky:

  1. Prvá kolekcia prikrývok s príznačným názvom AntiStress je vyrobená z karbónových vlákien, ktoré priaznivo pôsobia proti stresu a celkovému napätiu organizmu,  na základe čoho vám zaručia pokojný a ničím nerušený spánok.
  2. Rastlinu Aloe Vera používali už starí Egypťania, lebo verili, že skrášľuje pleť. Kvalitex verí, že vďaka prikrývkam z Aloe Vera budete mať zdravší spánok a že aj napriek bavlneným obliečkam pocítite jej príjemné liečivé účinky.
  3. Poslednou kolekciou je Luxus plus. Výplňou týchto prikrývok je duté vlákno, ktoré zaisťuje vysokú hrejivosť, čo oceníte hlavne v chladných dňoch.

Všetky naše prikrývky sú vhodné aj pre alergikov, takže sa nemusíte báť, že polovicu noci strávite kýchaním.

Kvalitný vankúš, z ktorého vás nebude bolieť chrbát ani krk

Aj vy po prebudení trpíte bolesťami chrbta alebo máte priškripnutú krčnú chrbticu? Možno ste si nevhodne zvolili veľkosť vankúša, alebo ho máte zľahnutý.

Výplňovým materiálom našich vankúšov je kvalitné guľôčkové duté vlákno, pričom jeho množstvo môžeme upraviť na prianie klienta a tak vankúš prispôsobiť vašim potrebám. Guľôčkové vlákno je prakticky nezničiteľné a vydrží dlhé roky.

Ušetrite a kúpte si súpravu prikrývky a vankúša

Bojíte sa, že vankúš a prikrývku, ktoré si kúpite, sa k sebe nebudú hodiť? Vyhoveli sme vašim prianiam a pripravili sme cenovo zvýhodnené súpravy prikrývok a vankúšov, ktoré vás zahrejú aj v  najväčšej zime.